(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-08-28 21:52

1

(Nr 1992974)

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

19.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1687.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

130 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring, ubezpieczenie w cenie. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przesyłki standard (karton lub kształt prostopadłościanu) o wymiarach max 60x50x50 cm i wadze DO 30 kg. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

150 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 21:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-02 do 2017-09-07

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbior w sobote

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówkiwyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Stoke-on-Trent, Wielka Brytania

Od 29 sie 2017 do 30 sie 2017

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

Od 1 wrz 2017 do 4 wrz 2017