(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-08-29 15:20

1

(Nr 1994786)
1

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1281.00 km

Informacje dodatkowe:

Son cajas con ropa, calzado, 1 bicicleta , etc..

Oferty od Przewoźników (0)

599 €

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 15:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 599 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Donostia/San Sebastián, 20001;20002;200, Hiszpania

Termin elastyczny