(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-02 20:44

1

(Nr 2004035)
1

Waga w kg (łączna):

24.00

Dystans: 2439.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 611546
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 22:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-08

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 145092
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 12:14

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-04, 23:12

Opis oferty:

Witam transport od drzwi do drzwi bez przeladunkow bez posrednikow wyjazd z pl 5go wrzesnia

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto odkręcić i usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo osłonić kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Połaniec, Polska

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Dublin, D15KPW7, Irlandia

Termin elastyczny