(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-02 20:44

1

(Nr 2004035)
1

Waga w kg:

24.00

Dystans: 2439.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 22:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 12:14

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-04, 23:12

Opis oferty:

Witam transport od drzwi do drzwi bez przeladunkow bez posrednikow wyjazd z pl 5go wrzesnia

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję transportu rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu bądź kupić pasujący karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto zdemontować i zdjąć jakiekolwiek ruchome elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto osłonić gazetami bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw ochraniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Połaniec, Polska

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Tyrrelstown, Dublin, Irlandia

Termin elastyczny