(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-03 13:46

1

(Nr 2004887)
1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

5.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1049.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Mam w magazynie kilka pudelek z rzeczami. Zostawilem to kilka lat temu i nie pamietam dokladnych rozmiarow. Ale nie wiecej niz 10 pudelek 1x1x1m. Przewoz z Brighton do Zurichu w Sierpniu (lub na paczatku Pazdziernika). Dziekuje i Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówkiwyjątkowo istotne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Brighton, United Kingdom

Od 17 wrz 2017 do 8 paź 2017

Adres i termin dostawy

Zurych, Szwajcaria

Od 17 wrz 2017 do 8 paź 2017