(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-03 13:46

1

(Nr 2004887)
1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1049.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Mam w magazynie kilka pudelek z rzeczami. Zostawilem to kilka lat temu i nie pamietam dokladnych rozmiarow. Ale nie wiecej niz 10 pudelek 1x1x1m. Przewoz z Brighton do Zurichu w Sierpniu (lub na paczatku Pazdziernika). Dziekuje i Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Brighton, Wielka Brytania

Od 17 wrz 2017 do 8 paź 2017

Adres i termin dostawy

Zurych, Szwajcaria

Od 17 wrz 2017 do 8 paź 2017