(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-04 14:15

1

(Nr 2007338)
1

Dystans: 701.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Przewóz podróżnych może odbywać się autem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma transportowa zajmująca się przewozem podróżnych powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i odpowiednie uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku transportów poza granice Polski) – licencję na międzynarodowy przewóz ludzi.

Koszt przewozu ludzi

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby pasażerów oraz wagi i rozmiaru bagażu, który przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie wiedzy w temacie ilości walizek lub plecaków jak także pozostałych transportowanych rzeczy – wypadałoby przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o wymiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie potrafisz podać szczegółowych informacji o bagażu, oszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając kurs podróży warto podać szczegółowe adresy – w przypadku, gdy kilkoro pasażerów odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak żeby mógł należycie zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za transport pasażera wspólnie z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 złotych. Za przewóz podróżnej wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 złotych. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 4 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, Dania

Termin elastyczny