(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-04 14:15

1

(Nr 2007338)
1

Dystans: 701.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport pasażerów

    Przewóz podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 osób. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i odpowiednie zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza terytorium kraju) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt transportu osób

    Koszt przewozu osób uzależniony bywa często od długości trasy podróży, a także od ilości ludzi oraz ciężaru i wielkości bagażu, który ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek lub toreb jak również pozostałych posiadanych rzeczynależy podać informację o wyczerpującej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie umiesz podać szczegółowych wartości, oszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Określając kurs podróży należy napisać precyzyjne adresy – w momencie, kiedy kilkoro osób jedzie do innego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym przewoźnikowi zawczasu, tak aby mógł odpowiednio obmyślić drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz podróżnego wspólnie z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 PLN. Za transport podróżnej wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 złotych. Transport pasażera na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 .


Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 4 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, Dania

Termin elastyczny