(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 18:25

1

(Nr 2008112)
1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 485.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower niezłożony

Oferty od Przewoźników (0)

149 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 10:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbiór środa/czwartek, dostawa czwartek/piatek.

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania bądź zakupić taki karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba zdemontować oraz usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu warto ułożyć w oddzielnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba osłonić papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw chroniących jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Kuźnica, 84-130, Polska

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

12 wrz 2017