(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 18:25

1

(Nr 2008112)
1

Waga w kg:

15.00

Dystans: 485.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower niezłożony

Oferty od Przewoźników (0)

149 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 10:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbiór środa/czwartek, dostawa czwartek/piatek.

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę transportu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu lub zakupić właściwy karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu warto ulokować w odrębnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 . Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Kuźnica, Jastarnia, Polska

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

12 wrz 2017