(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 18:08

1

(Nr 2017427)
1

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1081.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu bądź zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się osadzić w oddzielnych, małych pudełkach czy też osłonić kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Sabadell, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

A Coruna, Hiszpania

Termin elastyczny