(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 18:08

1

(Nr 2017427)
1

Waga w kg:

10.00

Dystans: 1081.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję przewozu rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower należy zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu należy zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Sabadell, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

A Coruña, Hiszpania

Termin elastyczny