(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-25 20:22

1

(Nr 2114862)
1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1848.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

ID firmy: 618
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 06:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-04 do 2017-11-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-31, 18:00

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w UK sobota/niedziela 4/5 listopada, dostawa w PL poniedziałek lub środa 6/8 listopada, zależnie od tras. Rower zabierzemy w całości, nie ma potrzeby pakowania go do kartonu czy rozkręcania. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez przeładunków, pośredników czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST SZYBKA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła , ewentualnie kupić właściwy karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie warto zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców chroniących jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

King's Lynn, PE30 1AR, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Starachowice, 27-200, Polska

Termin elastyczny