(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-25 20:22

1

(Nr 2114862)
1

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1848.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 06:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-04 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-31, 18:00

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w UK sobota/niedziela 4/5 listopada, dostawa w PL poniedziałek lub środa 6/8 listopada, zależnie od tras. Rower zabierzemy w całości, nie ma potrzeby pakowania go do kartonu czy rozkręcania. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez przeładunków, pośredników czy kurierów po drodze. KONIECZNA JEST SZYBKA DECYZJA!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też zakupić pasujący karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome elementypedały, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu warto ułożyć w oddzielnych, małych pudełkach czy też osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 . Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

King's Lynn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

27-200 Starachowice, Polska

Termin elastyczny