(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-25 22:07

1

(Nr 2115063)
1

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 1108.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub kupić właściwy karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować i ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Troisdorf, Niemcy

Od 22 gru 2017 do 25 gru 2017

Adres i termin dostawy

Działdowo, 13-201, Polska

Termin elastyczny