(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-25 22:07

1

(Nr 2115063)
1

Waga w kg:

18.00

Dystans: 1108.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę przewozu rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu lub kupić stosowny karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementypedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto osłonić makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Troisdorf, Niemcy

Od 22 gru 2017 do 25 gru 2017

Adres i termin dostawy

Działdowo, Polska

Termin elastyczny