(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-10-29 10:45

1

(Nr 2121420)
1

Dystans: 1153.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport podróżnych

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma przewożąca podróżnych powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i odpowiednie zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Cena transportu osób

    Koszt przewozu osób uzależniony jest przede wszystkim od długości trasy podróży, a także od ilości osób oraz wagi i wielkości bagażu, który przy sobie posiadają podróżni. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek i plecaków oraz pozostałych posiadanych rzeczytrzeba podać informację o szczegółowej wadze i o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie potrafisz podać szczegółowych informacji o bagażu, określ ich wartość i poinformuj przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Wyznaczając trasę podróży warto napisać precyzyjne adresy – w przypadku, gdy część osób jedzie do odrębnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł odpowiednio zaplanować trasę.

    Przykładowo, za transport pasażera wspólnie z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 złotych. Za przewóz podróżnej wraz z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 PLN. Przewóz pasażera na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 .


Adres i termin nadania

Brzesko Okocim, Brzesko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oberndorf am Neckar, Niemcy

Termin elastyczny