(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-10-29 10:45

1

(Nr 2121420)
1

Dystans: 1153.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się autem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa zajmująca się przewozem podróżnych powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Cena przewozu ludzi

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony jest zazwyczaj od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości pasażerów oraz wagi i wielkości bagażu, który przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy na temat ilości walizek i plecaków jak również innych przewożonych przedmiotów – należy podać informację o szczegółowej wadze i o wymiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, gdy nie znasz szczegółowych informacji o bagażu, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Ustalając kurs podróży dobrze jest napisać precyzyjne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, gdy kilkoro pasażerów podróżuje do odrębnego miejsca docelowego, należy poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł odpowiednio zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz pasażera wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 złotych. Za transport podróżnej wraz z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 PLN. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Brzesko, 32-810, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oberndorf am Neckar, 78727, Niemcy

Termin elastyczny