(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-29 10:08

1

(Nr 2246622)
1

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1735.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu paczki, warto opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Zakopane, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny