(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-01 08:25

1

(Nr 2340728)
1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1956.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu czy też kupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Glasgow City, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pampeluna, Hiszpania

Termin elastyczny