(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-02-22 21:33

1

(Nr 2406616)
1

Długość [m]:

1500

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1254.00 km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory i radioodbiorniki, nagrywarki DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj używa się w domu.

Zapakowanie urządzenia RTV

    Odporność pudełka powinno się dobrać do gabarytów i wagi sprzętu. Najlepiej wykorzystać oryginalne pudełko urządzenia, które planujemy przetransportować. W momencie, jeśli już pozbyliśmy się oryginalnego opakowania, zadbajmy, aby zminimalizować wolną lukę i ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w pudełku nieoryginalnym. Przestrzeń powinno się powypełniać gazetami, folią stretch albo gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV wypadałoby owinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku małych części, urządzenia izoluje się używając panele styropianowe. Przy zastosowaniu urządzeń RTV o niemałych rozmiarach, należy pamiętać, aby rozczepić albo wyjąć małe części, jak np. ładowarkę lub przewody. Pokaźne sprzęty umieszczane są na paletach, a w dalszej kolejności owija folią bąbelkową tak, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt transportu urządzenia elektronicznego

    Koszt transportu sprzętu elektronicznego zależy głównie od trasy paczki oraz jej wymiarów – rozpiętości, wysokości i wagi urządzenia. Kluczową sprawą jest również to, czy mamy oryginalne pudełko sprzętu RTV, czy też nie. Jeżeli sprzęt potrzebuje stosownego pudła i zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wtedy wpłynie to również na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rotterdam, Holandia

Termin elastyczny