(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 13:08

1

(Nr 2416776)
1

Długość [m]:

0.15

Szerokość [m]:

0.13

Wysokość [m]:

0.07

Waga w kg (łączna):

0.50

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 277.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Mazarrón, Hiszpania

Od 27 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny