(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-04-27 12:03

1

(Nr 2637712)
1

Budżet zlecenia [zł]:

450

Dystans: 1533.00 km

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza terytorium kraju) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt transportu osób

    Koszt transportu pasażerów uzależniony bywa zazwyczaj od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby pasażerów oraz wagi i rozmiaru bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie informacji w temacie liczby walizek lub plecaków oraz pozostałych przewożonych rzeczy – trzeba przekazać informację o dokładnej wadze i o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, gdy nie umiesz podać szczegółowych informacji o bagażu, określ ich wartość i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Ustalając kurs podróży warto podać dokładne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, gdy kilkoro pasażerów odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak aby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz podróżnego wspólnie z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) zapłacono 400 złotych. Za transport podróżnej wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 PLN. Przewóz pasażera na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Biłgoraj, 23-400, Polska

6 maj 2018

Adres i termin dostawy

Le Syndicat, 88120, Francja

Termin elastyczny