(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 13:13

1

(Nr 2646692)
1

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

80.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1883.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Bielsk, 09-230, Polska

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pocklington, YO42 2JH, Wielka Brytania

6 maj 2018