(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 22:01

1

(Nr 2648576)
1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1509.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kluczbork, 46-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Svelvik, Norwegia

Termin elastyczny