(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-01 16:15

1 (Nr 2650500)

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 325.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo nabyć pasujący karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru najlepiej ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba osłonić makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Lwów, 79000, Ukraina

Od 5 maj 2018 do 3 cze 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny