(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 17:23

1 (Nr 2746312)

1

Waga w kg (łączna):

16.00

Dystans: 338.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła albo kupić taki karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej ulokować w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

2 cze 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

3 cze 2018