(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 19:28

1

(Nr 2746816)

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 1441.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 00:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-25 do 2018-06-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle trzeba zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej umieścić w oddzielnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw osłaniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Medemblik, Holandia

Od 25 maj 2018 do 26 maj 2018

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

27 maj 2018