(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 10:40

1 (Nr 2748920)

1

Waga w kg (łączna):

70.00

Dystans: 1287.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić taki karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto odkręcić i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto osadzić w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców ochraniających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Amsterdam, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biarritz, 64200, Francja

Termin elastyczny