(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 11:20

1 (Nr 2749152)

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2582.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki jednoślad należy zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć odpowiedni karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby albo przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Tarnobrzeg, Polska

31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Tana, 9845, Norwegia

10 cze 2018