(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 19:57

1 (Nr 2751216)

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1692.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania bądź nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić i zdjąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach lub osłonić kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców chroniących jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Leicester, Wielka Brytania

31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pruska Łąka, 87-410, Polska

Termin elastyczny