(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 21:09

1

(Nr 2751404)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 41.00 km

Informacje dodatkowe:

Zależy mi jak najszybciej dostarczyć przesyłkę

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 59796
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 21:46

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-26

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 58984
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2018, 14:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-05 do 2018-06-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-06-10, 14:12

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź zakupić pasujący karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części takie jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Głogów, Polska

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Ścinawa, 59-330, Polska

26 maj 2018