(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 08:46

1 (Nr 2752136)

1

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1857.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Ontario, Stany Zjednoczone

31 maj 2018

Adres i termin dostawy

San José del Cabo, Meksyk

Termin elastyczny