(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 15:09

1

(Nr 2753128)
1

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1167.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzeba wystawienia faktury na holenderską firmę.

Oferty od Przewoźników (0)

620 zł

ID firmy: 57765
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2018, 11:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-30 do 2018-07-20

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring, ubezpieczenie w cenie. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przesyłki standard (karton lub kształt prostopadłościanu, foliopak, koperta) o wymiarach max 185x100x26 cm i wadze DO 30 kg. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 620 zł

Wiadomości: (1)

Piotr S. (Zleceniodawca)
02-06-2018, 19:28
Witam serdecznie, niedługo dam odpowiedź. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła , ewentualnie kupić pasujący karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

De Lange West, Drachten, Holandia

Termin elastyczny