(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 15:09

1 (Nr 2753128)

1

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1167.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła , ewentualnie kupić pasujący karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

De Lange West, Drachten, Holandia

Termin elastyczny