(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-27 20:46

1 (Nr 2756544)

1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1380.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Włocławek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kristiansand, Norwegia

Termin elastyczny