(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-06-09 19:24

1

(Nr 2815040)

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 297.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Kraków, 30-001, Polska

12 cze 2018

Adres i termin dostawy

Ekologiczna, Warszawa, Polska

12 cze 2018