(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-22 11:11

1

(Nr 2996600)
1

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

150.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1534.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tczew, Polska

Termin elastyczny