(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 21:11

1

(Nr 3008348)
1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1835.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 636404
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 09:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (4)

Nowak J. (Zleceniodawca)
26-07-2018, 00:01
Witam serdecznie proszę mi powiedzieć czy jest konieczne pakowanie roweru w karton i czy jest możliwość przesyłki roweru w całości Pozdrawiam
jaroslaw k. (Przewoźnik)
26-07-2018, 00:34
prosto kierownica i prosze zeskreczowac pozdrawiam
Nowak J. (Zleceniodawca)
26-07-2018, 12:38
Witam serdecznie Jak najbardziej jestem zainteresowany ofertą 12 sierpnia przylecę do Polski jestem z Łodzi Proszę mi powiedzieć kiedy mógłby mi pan odebrać ten rower
jaroslaw k. (Przewoźnik)
26-07-2018, 15:02
ZAWSZE CZWARTKI WIECZOREM OKOLO 23
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć właściwy karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić i usunąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu dobrze będzie umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leeds, LS12 1SY, Wielka Brytania

Termin elastyczny