(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 23:19

1 (Nr 3008908)

1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 559.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Słupsk

Termin elastyczny