(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-10-30 23:11

1 (Nr 3440253)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1553.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 13 lis 2018 do 16 lis 2018

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Od 20 lis 2018 do 24 lis 2018