(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 (Nr 4311441)

Waga w kg (łączna):

350.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 1906.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bradford

22 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Skórcz

23 maj 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.