(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4674408)

1

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 608.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Soto Del Real

Od 8 lip 2019 do 13 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Roquetas De Mar

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć odpowiedni karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru dobrze będzie ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby albo przerzutki warto osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a także daty realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.