(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4732440)

1

Waga w kg (łączna):

10

Dystans: 1576.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 6 sie 2019 do 6 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Bruksela

9 wrz 2019


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu trzeba zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w osobnych, mniejszych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców osłaniających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.