(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4758772)

1

Długość [m]:

75

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 4204.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

13 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

17 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).