(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4759592)

1

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1683.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Swindon

28 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Rypin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).