(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4924206)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1638.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

29 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).