(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4931638)

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 2048.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Zawiercie

Od 23 paź 2019 do 27 paź 2019

Adres i termin dostawy

Grecja, Αττική, Ωρωπός

Od 11 lis 2019 do 15 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.