1 (Nr 5117750)

1

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1882.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Provence-Alpes-Côte D'azur, Aix-En-Provence

1 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

4 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.