(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 (Nr 5278426)

1

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 535.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Ostrowo

4 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pakunków, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.