(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 5285254)

1

Długość [m]:

3.5

Szerokość [m]:

0.25

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Dystans: 397.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

6 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Piła

7 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).