(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 5288190)

1

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1929.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Boston

Od 6 gru 2019 do 8 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Szerzawy

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.