(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 5601583)

1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1997.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Hordaland, Bergen

14 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, należy wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).