1 (Nr 6057977)

1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

7

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Kolumbia, Atlántico, Barranquilla

10 maj 2020

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, New Jersey, Toms River

5 gru 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, należy wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).