(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 6072144)

1

Długość [m]:

148

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

53

Liczba sztuk:

1

Dystans: 8.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Camas

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).