(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 (Nr 6153851)

1

Waga w kg (łączna):

10

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 17.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Mysiadło

Od 3 cze 2020 do 4 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast małe meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.