(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 6455335)

1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1730.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Kent, Gravesend

12 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Miastkowo

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka najważniejszych rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych papierów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.