(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1-2 Packete innerhal Portugals (Nr 5412046)

1-2 Packete innerhal Portugals

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 322.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Área Metropolitana De Lisboa, Lizbona

6 mar 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Algarve, Carrapateira

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).