1/4 vana typu LWB (Nr 6386577)

1/4 vana typu LWB

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 2313.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Aberdeen

Od 12 wrz 2020 do 17 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Od 12 wrz 2020 do 17 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego majątku.